Kako bi sproveli zadatke u okviru Uslova ugovaranja (ToR) za EU PPF program Delegacija EU, Ministarstvo za evropske integracije (MEI) i CFCU jedinica ugovorili su formiranje EU PPF tima koji čine sledeće projektne jedinice:

  1. EU PPF 6 projektna jedinica
  2. EU PPF 7 projektna jedinica
  3. EU PPF 8 projektna jedinica

Glavni cilj formiranih EU PPF projektnih jedinica je da obezbede kompletnu administrativnu, operativnu, logističku i tehničku podršku Ugovaračima projekta (Delegacija EU i CFCU jedinica) kao i glavnom korisniku projekta (MEI), ali i resornim ministarstvima i ostalim zainteresovanim stranama, a sve u skladu sa projektnim aktivnostima koje su detaljno opisane u Uslovima ugovaranja za EU PPF6, EUPPF7 i EU PPF8 projekat.

Trenutno se sprovode tri PPF projekta koji čine EU PPF program:

EU PPF6 – EU pomoć u pripremi projekata – Priprema investicionih projekata / (IPA 2013) / Broj ugovora: 48-00-145/2014/28/EuropeAid/135637/IH/SER/RS

Ovaj projekat implementira konzorcijum koji čine Louis Berger, GIZ, Louis Berger d.o.o I podizvođač EPCCO.

POZICIJA IME I PREZIME KONTAKT
Rukovodilac tima Senad Ploco sploco@ppf.rs
Zamenik rukovodioca tima Iljco Jovanoski ijovanoski@ppf.rs
Direktor projekta Mihail Munteanu mmunteanu@louisberger.com
 

EU PPF7 – EU pomoć u pripremi projekata / Podrška u IPA programiranju, obukama, i pripremi projekataSupport (IPA 2013) / Broj ugovora: 48-00-00204/2014 28/EuropeAid/137119/IH/SER/RS

Ovaj projekat implementira konzorcijum koji vodi GIZ (International Services – InS) u partnerstvu sa Louis Berger, Louis Berger doo i EPCCO.

POZICIJA IME I PREZIME KONTAKT
Rukovodilac tima Christian Weltzien cweltzien@ppf.rs
Direktor projekta Ognjen Miric ognjen.miric@giz.de
 

EU PPF8 – EU pomoć u pripremi projekata / (IPA 2014) / Broj ugovora (CRIS)2016/381-052/ EuropeAid/137044/DH/SER/RS

Ovaj projekat implementira konzorcijum koji čine Louis Berger, GIZ, Stantec, Louis Berger doo i EPCCO.

.

POZICIJA IME I PREZIME KONTAKT
Rukovodilac tima Johan Schaapman jschaapman@ppf.rs
Zamenik rukovodioca tima Marina Ilic milic@ppf.rs
Direktor projekta Mihail Munteanu mmunteanu@louisberger.com

  

| KONTAKTI

Projektne jedinice EU PPF6 i EU PPF8

New Mill Buidling, Bulevar Vojvode Mišića 15a,
11000 Beograd, Republika Srbija
Tel: +381 (11) 40 40 721
E-mail: info@ppf.rs
Koordinate: 44.797391  20.447134

Увећај карту...

Projektna jedinica EU PPF7

Resavska 28/V, 11000 Beograd,
Republika Srbija
Tel: +381 (11) 364 0514
E-mail: info@ppf.rs
Koordinate: 44.803216  20.460143

Увећај карту...

pon

uto

sre

čet

pet

sub

ned

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Nema događaja

Ekološki saveti

Pročitajte ekološke savete naših stručnjaka.

Dalje…

Ekološki kalendar

Pogledajte kalendar važnih eko datuma.

Dalje…

Pročitajte EU PPF blog.

Dalje…

Da li ste znali?

Pročitajte odgovore na često postavljana pitanja.

Dalje…

Mapa projekata

Pogledajte interaktivnu mapu
PPF projekata

Dalje…

Promocija rezultata razvojne pomoći EU Srbiji

Dalje…